Z MYŚLĄ O FARMACEUTACH
ZAREJESTRUJ SIĘ
Bezpłatny program

Apptekarz

dla farmaceutów
apptekarz
Zaoszczędzisz nawet 700zł rocznie
Opisów produktów leczniczych

Aplikacja desktopowa Apptekarz jest elementem programu, adresowanego do farmaceutów. Główny jego cel to dostarczenie tej grupie użytkowników informacji i narzędzi, wspomagających codzienną pracę.

Dzięki aplikacji farmaceuta otrzymuje kompletny zestaw danych na temat wszystkich produktów leczniczych, wybranych suplementów diety oraz dermokosmetyków, obecnych na polskim rynku. Aby umożliwić bezpośredni, szybki dostęp do najważniejszych informacji, menu podzielone zostało na cztery sekcje: Informacje, Opis, Ostrzeżenia, Decyzje GIF. W części „Informacje” uwzględnione są m.in. takie dane, jak substancja czynna, postać, dawka i dostępność leku oraz opis refundacji i wskazania według ChPL. Bardziej szczegółowe informacje zawarte są w kolejnych sekcjach.

Aplikacja wyposażona jest w liczne udogodnienia, m.in. funkcję skanowania kodu kreskowego produktu. Po zeskanowaniu, na ekranie komputera pojawia się menu szybkiego dostępu, z podziałem na sekcje (wskazania, dawkowanie, interakcje, itd.).

W razie potrzeby można również z łatwością wydrukować informacje - przycisk „Drukuj” znajduje się w widocznym miejscu na każdej ze stron.

Informacje o lekach
Ulotki leków
Komunikaty GIF
Intuicyjna
i łatwa obsługa
Automatyczne
aktualizacje
Brak konieczności
szkolenia personelu
Personalizowane
skróty klawiszowe