Z MYŚLĄ O FARMACEUTACH
ZAREJESTRUJ SIĘ

O serwisie

Przedstawiamy Państwu najnowszy serwis firmy LekSeek Polska - Aptekarz.Info. Będziemy w nim codziennie zamieszczać aktualności z rynku farmaceutycznego, a także wybór najciekawszych wiadomości medycznych. Dzięki naszemu serwisowi nie przegapią Państwo ważnych zmian - znajdą się w nim bieżące komunikaty Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektoratu Farmaceutycznego o nowych, zarejestrowanych lekach czy zmianach na liście refundacyjnej.

Naszym celem jest, aby serwis dostarczał nie tylko przydatnych informacji, ale również profesjonalnych narzędzi, które ułatwią Państwu codzienną pracę. Jednym z nich jest Baza Leków. Znajdują się w niej szczegółowe opisy wszystkich dostępnych w Polsce produktów leczniczych, dopuszczonych do obrotu - obecnie jest ich ponad 17 tysięcy. Baza jest stale aktualizowana.

W serwisie są też inne narzędzia on-line. W zakładce „Interakcje” można sprawdzić potencjalne i groźne dla zdrowia interakcje między wybranymi lekami oraz substancjami czynnymi, ich siłę i prawdopodobieństwo. Funkcja „Receptury” to z kolei baza receptur, ze wskazówkami dotyczącymi przygotowania leku na podstawie składu, podanego na recepcie.

Powyższe narzędzia można również pobrać w formie bezpłatnych aplikacji. Firma LekSeek Polska jest liderem na rynku aplikacji mobilnych dla środowisk medycznych. Mamy ich na koncie już ponad 50. Dwie najnowsze, czyli „Interakcje” i „Receptury” powstały z myślą o farmaceutach.

Naszym zamiarem było stworzenie serwisu, który będzie maksymalnie interaktywny. Chcemy, aby nie tylko dostarczał informacji, ale sprzyjał również wymianie opinii i nawiązywaniu kontaktów. Mamy nadzieję, że przyczyni się do tego możliwość komentowania artykułów. Państwa wypowiedzi będą pojawiały się na forum, dając początek dyskusji. Liczymy, że z czasem wokół forum skupi się grono stałych użytkowników.

Serwis będzie na bieżąco rozbudowywany, zamierzamy dodawać kolejne udogodnienia. Zachęcamy do zapisania się na nasz newsletter - będziemy w nim informować o kolejnych nowościach. Planujemy udostępnić funkcję prezentacji cen leków - z możliwością samodzielnego ich dodawania przez apteki. Rozważamy również wprowadzenie oceny aptek przez pacjentów.

Możemy ponadto zaprojektować kolejne aplikacje - takie, jakich będą Państwo potrzebować. To od Państwa bowiem w największym stopniu zależy, jakie nowości pojawią się na naszej stronie. Dlatego też będziemy wdzięczni za sugestie i opinie dotyczące serwisu.

Życzymy satysfakcji z korzystania i dziękujemy za zaufanie.