Z MYŚLĄ O FARMACEUTACH
ZAREJESTRUJ SIĘ

Decyzje GIF

Brak decyzji GIF dla tego leku.
Opakowanie Femudar Plus
Dostępność
Postać
Dawka
Opakowanie
Cena (PLN)
Status
Niedostępny kaps. 120 szt. 100% 43,20 SD
Działanie i zastosowanie
Naturalny suplement diety, który korzystnie oddziałuje na funkcjonowanie układu moczowego. Wspomaga prawidłowe utrzymanie mięśni i w konsekwencji eliminuje nietrzymanie moczu. Suplement został tak skomponowany, że wspiera czynność układu moczowo-płciowego. Ekstrakt z owoców żurawiny wielkoowocowej odpowiada za ograniczenie zdolności przylegania chorobotwórczych bakterii do ścian pęcherza moczowego (i utrudnia ich namnażanie się). Ekstrakt z pestek dyni wpływa na rozrost mięśni mających związek z trzymaniem moczu. Stosowanie preparatu usuwa objawy zaburzenia mikcji i tym samym usuwa przykre konsekwencje tych dolegliwości w życiu prywatnym, społecznym i zawodowym.
Skład
1 kaps. zawiera: 150 mg ekstraktu z pestek dyni (standaryzowany na 0,1% adenozyny i 2,8% enterodiolu), 50 mg ekstraktu z owoców żurawiny wielkoowocowej (standaryzowany na 10% proantocjanidyn PAC), 17,5 mg ekstraktu z nasion soi (standaryzowany na 40% izoflawonoidów sojowych).
Bezpieczeństwo stosowania
Nie stosować w przypadku nadwrażliwości (uczulenia) na którykolwiek ze składników suplementu. Nie stosować u kobiet w ciąży i karmiących piersią. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jak substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Sposób stosowania
U osób dorosłych stosować 2 kaps. 2x/dobę.