Z MYŚLĄ O FARMACEUTACH
ZAREJESTRUJ SIĘ

Decyzje GIF

Brak decyzji GIF dla tego leku.
Opakowanie Drenafast
Dostępność
Postać
Dawka
Opakowanie
Cena (PLN)
Status
Niedostępny płyn 1 op. 500 ml 100% 64,91 SD
Działanie i zastosowanie
Produkt to innowacyjna kompozycja związków roślinnych i minerałów, która umożliwia szybsze wydalanie nadmiaru płynów z organizmu oraz stymuluje przemiany tłuszczów i węglowodanów. Preparat ten ma również aktywne działanie detoksykacyjne oraz usprawnia procesy trawienia, stymulując efekt płaskiego brzucha. Preparat ten jest niezastąpionym likwidatorem nadmiaru tkanki tłuszczowej. Wieloskładnikowy, naturalny preparat wykorzystuje zjawisko synergizmu, aktywnie wspomagając odchudzanie. W swym składzie zawiera on m.in.: wyciąg z zielonej herbaty przyspieszający metabolizm tłuszczy i węglowodanów oraz ekstrakt z kopru włoskiego wspomagający pracę jelit i zapobiegający zaleganiu w nich pokarmu.
Skład
25 ml płynu zawiera 600 mg wyciągu z brzozy, 300 mg wyciągu z żeń-szenia, 300 mg wyciągu z mniszka lekarskiego, 300 mg wyciągu z jasnoty białej, 250 mg wyciągu z kory kruszyny, 250 mg herbaty jawajskiej, 250 mg Pilosella oficinarium, 200 mg męczennicy, 175 mg wyciągu z kopru włoskiego, 175 mg wyciągu z oliwki, 150 mg wyciągu z mącznicy lekarskiej, 100 mg zielonej herbaty, 100 mg wyciągu z cytryny oraz 1,92 mg siarczan manganu, 1,62 mg chlorku potasu i 1,02 mg siarczanu cynku.
Sposób stosowania
25 ml rozpuścić w 1 l wody i pić w ciągu dnia.
Bezpieczeństwo stosowania
Przeciwwskazane jest stosowanie preparatu przez osoby chore na hemofilię i przyjmujące leki obniżające krzepliwość krwi.
Ostrzeżenia specjalne
Alkohol
Nie należy spożywać alkoholu podczas stosowania leku. Alkohol może oddziaływać na wchłanianie leku, wiązanie z białkami krwi i jego dystrybucję w ustroju także metabolizm i wydalanie. W przypadku jednych leków może dojść do wzmocnienia, w przypadku innych do zahamowania ich działania. Wpływ alkoholu na ten sam lek może być inny w przypadku sporadycznego, a inny w przypadku przewlekłego picia.
Antykoncepcja
Lek może wpływać na skuteczność antykoncepcji. Podczas przyjmowania leku zaleca się stosowanie dodatkowych metod zapobiegania ciąży.