Z MYŚLĄ O FARMACEUTACH
ZAREJESTRUJ SIĘ

Decyzje GIF

Brak decyzji GIF dla tego leku.
Opakowanie A-DERMA DERMALIBOUR+ Krem regenerujący
A-DERMA DERMALIBOUR+ Krem regenerujący
Dostępność
Postać
Dawka
Opakowanie
Cena (PLN)
Status
Brak danych krem 1 tuba 100 ml 100% 48,64 Rx
Pokaż pozostałe opcje
Brak danych krem 1 tuba 50 ml 100% 38,64 DK
Uwagi
Nie stosować przy nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu.
Działanie i zastosowanie
Krem regenerujący do twarzy i ciała zalecany w zapaleniach skóry, w podrażnieniach podatnych na nadkażenia takie jak liszaje i opryszczki, pęknięciach, podrażnieniach okołoustnych. Do stosowania u dzieci i dorosłych. Może być stosowany także w wypadku ostrego podrażnienia pośladków u niemowląt. Owies Avoine Rhelba został wyselekcjowany z ponad 80 odmian, a uprawiany jest pod ścisłą kontrolą. Jego wyciągi, odznaczające się wysokim stopniem czystości, nadają produktom A-Derma jakość i potwierdzoną skuteczność. Dzięki połączeniu wyciągu z owsa (łagodzący i przeciwpodrażnieniowy) i składników aktywnych, znanych ze swoich właściwości kojących, antybakteryjnych i regenerujących, krem łagodzi podrażnienia, oczyszcza skórę i ułatwia odbudowę naskórka. Jego podłoże nadaje mu zdolności zmiękczające i ochronne.
Skład
Pełny wyciąg z owsa Avoine Rhealba 3%, tlenek cynku 7%, siarczan cynku 0,1%, siarczan miedzi 0,2%, gliceryna 4%.
Sposób stosowania
Nakładać krem 2-3 razy dziennie na obszar skóry przeznaczony do kuracji. W przypadkach ostrego podrażnienia pośladków u niemowląt wskazana jest aplikacja kremu co najmniej 5 razy dziennie, podczas zmiany pieluszki, po starannym oczyszczeniu skóry.
Ostrzeżenia specjalne
Alkohol
Nie należy spożywać alkoholu podczas stosowania leku. Alkohol może oddziaływać na wchłanianie leku, wiązanie z białkami krwi i jego dystrybucję w ustroju także metabolizm i wydalanie. W przypadku jednych leków może dojść do wzmocnienia, w przypadku innych do zahamowania ich działania. Wpływ alkoholu na ten sam lek może być inny w przypadku sporadycznego, a inny w przypadku przewlekłego picia.