Z MYŚLĄ O FARMACEUTACH
ZAREJESTRUJ SIĘ

Decyzje GIF

Brak decyzji GIF dla tego leku.
Opakowanie 4 Flex
Dostępność
Postać
Dawka
Opakowanie
Cena (PLN)
Status
Niedostępny sasz. 30 szt. 100% 67,50 SD
Pokaż pozostałe opcje
Niedostępny sasz. [smak czarna porzeczka] 30 sasz. 100% 101,00 SD
Działanie i zastosowanie
Preparat to łatwo przyswajalny hydrolizat kolagenu (Fortigel®) naturalnego pochodzenia w formie saszetek z proszkiem. Kolagen nowej generacji: zawiera Fortigel® -kolagen naturalnego pochodzenia, kolagen to białko, które stanowi budulec macierzy chrząstki (95%), białko w postaci peptydów pomaga utrzymać zdrowe kości, wspiera wzrost i utrzymanie masy mięśniowej, wit. C pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania chrząstki.
Skład
1 sasz. zawiera 10 g hydrolizatu kolagenu.
Sposób stosowania
1 sasz./dobę. Stosować preparat przez co najmniej 3 m-ce. Proszek w poręcznej saszetce do rozpuszczania w wodzie, mleku lub jogurcie.
Bezpieczeństwo stosowania
Nie stosować przy nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Preparat przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych. Kobiety w ciąży i matki karmiące piersią przed zastosowaniem powinny skonsultować się z lekarzem. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jak substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Ostrzeżenia specjalne
Alkohol
Nie należy spożywać alkoholu podczas stosowania leku. Alkohol może oddziaływać na wchłanianie leku, wiązanie z białkami krwi i jego dystrybucję w ustroju także metabolizm i wydalanie. W przypadku jednych leków może dojść do wzmocnienia, w przypadku innych do zahamowania ich działania. Wpływ alkoholu na ten sam lek może być inny w przypadku sporadycznego, a inny w przypadku przewlekłego picia.