Z MYŚLĄ O FARMACEUTACH
ZAREJESTRUJ SIĘ
szczepimy się
2021-01-15 Aktualności 0

Szczepienie przeciwko COVID-19 [WIDEO]

Od kilku dni w mediach społecznościowych Kancelarii Premiera dostępne są animacje na temat szczepień przeciw COVID-19. Akcji promocyjnej towarzyszą również materiały wideo promujący akcję #SzczepimySię z udziałem aktorów: Cezarego Pazury oraz Mateusza i Stanisława Banasiuków.


Jak zarejestrować się na szczepienie przez system e-Rejestracji?

Jak zarejestrować się na szczepienie przez infolinię?

Jak zgłosić się na szczepienie przeciw COVID-19?

Szczepienie to nie tylko Twoja sprawa - zgłoś się na szczepienie!

A ty dla kogo się zaszczepisz?

 

Aktualne informacje dotyczące Narodowego Programu Szczepień przeciwko COVID-19 znajdziesz na stronie gov.pl/web/szczepimysie

Ilość wyświetleń: 135

Komentarze

[ z 0]
2021-02-24 Aktualności 0

Naczelna Izba Aptekarska informuje, że trwająca od ponad miesiąca akcja przyjmowania zgłoszeń farmaceutów chętnych do wykonywania szczepień przeciw COVID-19 po uzyskaniu odpowiednich kwalifikacji, cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Do Okręgowych Izb Aptekarskich w dalszym ciągu napływają liczne zgłoszenia osób, chcących czynnie wesprzeć Narodowy Program Szczepień i zaangażować się w walkę z trwającą pandemią.

2021-02-22 Aktualności 0

Centrum e-Zdrowia zaprasza Farmaceutów do udziału w funkcjonalnych testach e-recepty transgranicznej. Testy odbędą się w dniach 15-19 marca 2021 r. oraz 22-16 marca 2021 r.

2021-02-19 Aktualności 0

Odsetek osób po 65. roku życia wśród czynnych zawodowo lekarzy wynosi ok. 20 proc. – Jesteśmy pod tym względem na niechlubnym trzecim miejscu w Europie – mówi Jarosław Frąckowiak z PEX PharmaSequence. Pod względem liczby lekarzy i pielęgniarek też nie wypadamy najlepiej, a statystyki z roku na rok są coraz bardziej niepokojące. Receptą na niedobór lekarzy w opiece zdrowotnej może być większe wykorzystanie potencjału farmaceutów. Będzie to możliwe dzięki nowej ustawie o zawodzie farmaceuty, która wejdzie w życie w kwietniu br. Jak ocenia ekspert, rozwój opieki farmaceutycznej pomoże polskiej służbie zdrowia radzić sobie z takimi problemami jak dług zdrowotny, który narasta podczas pandemii, czy starzejące się społeczeństwo.

2021-02-18 Aktualności 0

Nie ma ryzyka, że ktoś nie dostanie drugiej dawki szczepionki, traktujemy je priorytetowo - zapewnił w czwartek szef Agencji Rezerw Materiałowych Michał Kuczmierowski. Podkreślił, że obecnie wszystkie zamówienia na szczepionki obsługiwane są z bieżących dostaw.

2021-02-16 Aktualności 0

Unijny komisarz ds. rynku wewnętrznego Thierry Breton oznajmił w poniedziałek, że celem UE jest zaszczepienie przeciwko Covid-19 wszystkich chętnych obywateli Wspólnoty do końca lata. Jak jednak zaznaczył, do tego potrzebne jest zwiększenie produkcji szczepionek.